Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ATASEM TÜRKAK’a yeniden akredite oldu

KALİTELİ EĞİTİMİ, NİTELİKLİ AKADEMİK İNSAN KAYNAĞI, DONANIMLI UYGULAMA BİRİMLERİYLE ÜLKEMİZİN ÖNDE GELEN EĞİTİM KURUMLARINDAN BİRİ OLAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ, YENİ YÖK VİZYONU DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PROJE VE ÇALIŞMALARI ÇEŞİTLİ KURUM VE KURULUŞLAR TARAFINDAN ONAY ALMAYA DEVAM EDİYOR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ATASEM TÜRKAK’a yeniden akredite oldu
41 views
14 Nisan 2021 - 14:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaliteli eğitimi, nitelikli akademik insan kaynağı, donanımlı uygulama birimleriyle ülkemizin önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Atatürk Üniversitesi, Yeni YÖK Vizyonu doğrultusunda gerçekleştirdiği proje ve çalışmaları çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından onay almaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Avrupa Birliği standartlarında Türkiye’nin önemli akreditasyon kurumlarından olan Türk Akreditasyon Kurumuna (TÜRKAK) personel belgelendirme faaliyetleri kapsamında daha önce akredite olan Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (ATASEM) TÜRKAK’a yeniden akredite oldu.

Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirdiği çalışmalarla denetim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan ATASEM, Mart 2021 tarihinde ise TÜRKAK’a yeniden akredite olma sürecini tamamladı.

ATASEM’in TÜRKAK’a yeniden akredite olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, bundan sonraki süreçte personel belgelendirme faaliyetlerinin yanı sıra ATASEM’in yönetsel, eğitsel, araştırma ve uygulama faaliyetleri kapsamında da akreditasyonunu gerçekleştirmeye yönelik çalışmaların kararlılıkla devam edeceğini söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.