Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aydemir: ‘Değerlerimiz pusulamız, tarihimiz rotamızdır

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ İBRAHİM AYDEMİR, ‘TEKBİR İLE TEZYİN, TEBCİL İLE TAKDİM, TERFİ İLE TASVİR EDİLEN MUHTEŞEM MAZİMİZİN TEMELLERİNDE YENİ BİR DİRİLİŞ, VAROLUŞ VE İLA’YI KELİMETULLAH İÇİN NİZAMI ALEM SEFERİMİZDE; KARDEŞLİĞİMİZ ÜLKÜMÜZ, BİRLİK VE BERABERLİK GÜCÜMÜZDÜR. BİZE BU UFKU KAZANDIRAN ECDADA MİNNETTARIZ. ‘ DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aydemir: ‘Değerlerimiz pusulamız, tarihimiz rotamızdır
148 views
10 Kasım 2020 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Tekbir ile tezyin, tebcil ile takdim, terfi ile tasvir edilen muhteşem mazimizin temellerinde yeni bir diriliş, varoluş ve ila’yı kelimetullah için nizamı alem seferimizde; kardeşliğimiz ülkümüz, birlik ve beraberlik gücümüzdür. Bize bu ufku kazandıran ecdada minnettarız. ‘ dedi.

Ecdadımız Değişmez Kılavuzumuzdur

Milletvekili Aydemir, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82’inci yıldönümü dolayısıyla kaydettiği paylaşımında; ‘Türk Milletinin ortak bir iman ve kararlılıkla paylaştığı, ‘Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım/ Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım’ gerçeğini tarihe zaferlerle işleyen; ‘Cânı, cânânı, bütün vârımı alsın da Hudâ/ Etmesin tek vatanımdan beni dünyâda cüdâ’ niyazını cihana bir haysiyet ve izzet dersi olarak diriliş destanlarıyla kaydeden muhteşem ecdadımız her daim kılavuzumuzdur.’ ifadelerine yer verdi.

Aydemir’den Değerler Ve Temeller Vurgusu

Milletvekili Aydemir, ‘Cihana, Türk Milletinin değişmez düstur ve tarifi olan ‘Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet ve Tek Devlet’ vurgusunu, Malazgir’ten Mohaç’a, Kut’ul Amare’den Sakarya’’ya, Çanakkale’den Aziziye’ye, islamın bayraktarı olarak belleten yüce Milletimiz, değer ve temelleri üzerinde ve ona muazzez tarihini emanet eden ecdadın izinde yürümeye devam edecektir. ‘ dedi.

Rahmet Niyazı

Milletvekili Aydemir, ‘Türk Milletinin istiklal ve istikbal mücadelesini tarihe bir diriliş ve varoluş damgası halinde kaydeden ecdadımızı, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun. ‘ niyazını paylaştı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.