Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aydemir’den İbrahim Hakkı Hz.lerine vefa

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ İBRAHİM AYDEMİR, TBMM GENEL KURULUNDA SÖZ ALARAK MÜTEFEKKİR İBRAHİM HAKKI HAZRETLERİNİN 241’İNCİ VEFAT YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA RAHMET NİYAZLARINI PAYLAŞTI, O’NUN ESERLERİYLE TÜRK İSLAM MEDENİYETİNİN UFUK ŞAHSİYETLERİNDEN OLDUĞUNU VURGULADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aydemir’den İbrahim Hakkı Hz.lerine vefa
128 views
23 Haziran 2021 - 14:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, TBMM Genel Kurulunda söz alarak Mütefekkir İbrahim Hakkı Hazretlerinin 241’inci vefat yıldönümü dolayısıyla rahmet niyazlarını paylaştı, O’nun eserleriyle Türk İslam Medeniyetinin ufuk şahsiyetlerinden olduğunu vurguladı.

Aydemir’den Muhalefete Eleştiri

Genel Kurul’daki konuşmasında muhalefetin Covid-19’la mücadele kapsamında alınan tedbirlere kifayetsiz bir yaklaşım sergilediğini, eğlence mekanlarında gece 24’ten sonra müzik yayını yapılmamasına yönelik yasağı çarpıttığını, bunun da muhalefette siyasi aklın iflası etmiş olduğunu kaydetti.

‘İbrahim Hakkı Hz.lerini rahmetle anıyoruz’

İbrahim Hakkı Hazretlerini TBMM gündemine taşıyan Milletvekili Aydemir, ‘Bir serlevha kayıt var, deniyor ki: “Âlim ol ki ölmeyesin çünkü insanlar ölür fakat âlimler diridir.”Bugün İbrahim Hakkı Hazretleri’nin vefatının 241’inci yıl dönümü. Mârifetnâme gibi bir eşsiz eseri vücuda getiren isim. Bugünkü bilimsel gelişmelerin dahi fevkinde, astronomiye vukufiyeti ve muhteşem tespitleri bulunuyor, rahmetle anıyoruz ve altını çiziyoruz ki en mühim özelliği; elan her Dadaş ruhunun devam ettirdiği hak teslimidir. ‘ dedi.

Aydemir Bostancı’nın Tespitini Paylaştı

Muhalefetin tedbirlere yaklaşımını eleştiren Milletvekili Aydemir, ‘Bir haksızlığa Grup Başkanımız Sayın Naci Bostancı’nın bir tespitiyle not düşüyorum, sayın Bostancı muhalif damara şunu söylüyor: “‘Gece 24’ten sonra eğlence mekânlarında yüksek sesle vatandaşı rahatsız edici müzik çalınmayacak.’ sözünü çarpıtıp müzik düşmanlığı gibi göstermek isteyen siyasi akıl iflas etmiştir. Kendisine eleştiri konusu bulamayacak kısırlık içindedir.” Bu tespiti paylaşıyoruz. ‘ diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.