Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sunar sahadaydı

HAFTA SONU UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI UYGULAMALARI VE İLÇEDEKİ BELEDİYE ÇALIŞMALARINI DENETLEYEN PALANDÖKEN BELEDİYE BAŞKANI SUNAR, ÇALIŞMA EKİBİYLE BİRLİKTE ABDURRAHMAN GAZİ, HÜSEYİN AVNİ ULAŞ, YUNUS EMRE, ADNAN MENDERES, MÜFTÜ SOLAKZADE SEMTLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU, PROGRAMLI ÇALIŞMALARIN GERÇEKLEŞME ORANI NOKTASINDA SAHADA TESPİTTE BULUNDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Sunar sahadaydı
153 views
20 Aralık 2020 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, kısıtlamaya uyarak, toplum sağlığı konusunda örnek duyarlılık sergileyen Palandökenlilere teşekkür ederek, “Salgınla mücadeleye destek veren halkımız duyarlı bir yaklaşım ve dayanışma kaydediyor” dedi.

Sunar sahadaydı

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı uygulamaları ve ilçedeki belediye çalışmalarını denetleyen Palandöken Belediye Başkanı Sunar, çalışma ekibiyle birlikte Abdurrahman Gazi, Hüseyin Avni Ulaş, Yunus Emre, Adnan Menderes, Müftü Solakzade semtlerinde incelemelerde bulundu, programlı çalışmaların gerçekleşme oranı noktasında sahada tespitte bulundu.

Sunar’ın değerlendirmesi

Saha incelemesi sonrasında bir açıklama yapan Sunar, Palandöken’de belediye tarafından kaydedilen yatırım ve çalışmaların ilçede yaşam düzeyinin artışına önemli ve kalıcı bir etki kaydettiğine işaret ederek, vatandaş memnuniyetinin yükseldiğine dikkat çekti.

Yaz dönemi faaliyetleri ve vizyon projeler

Başkan Sunar, “Salgın sürecine rağmen, yaz sezonunu oldukça verimli geçirdik. Merkezi mahallelerimiz; Abdurrahman Gazi, Hüseyin Avni Ulaş, Yunus Emre, Adnan Menderes, Müftü Solakzade’de önemli çalışmalar yürüttük. İlçemizde kaldırım ve asfalt çalışmalarımızda çevre dostu belediyeciliği ortaya koyarak rekreasyon alanları da oluşturduk. Yeşil alan oranını ülke ortalamasıyla paralel olarak çoğalttık” dedi.

Hedeflerinin vizyon projelerle ‘Marka İlçe Palandöken’ hedefine ulaşmak olduğunu aktaran Sunar, yatırımların gerçekleşmesinde Yerel Yönetimler Manifestosuyla AK Belediyeciliğin vizyonunu ortaya koyan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Palandökenlilerin teveccühlerine layık olmaya çalıştıklarını ifade etti. Salgın sebebiyle alınan tedbirler çerçevesinde yaz dönemi çalışmalarını tamamladıklarını, 2021 yılı yatırım ve çalışma programını hazırladıklarını bildiren Sunar, “Yarın dünden daha iyi olacak inşallah” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.