Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denetimli serbestlikte paten zamanı

ERZURUM CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL GEREĞİ DENETİMLİ SERBESTLİKTEN FAYDALANAN VATANDAŞLAR BUZ PATENİ YAPMANIN KEYFİNİ YAŞADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Denetimli serbestlikte paten zamanı
134 views
09 Şubat 2021 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği Denetimli Serbestlikten faydalanan vatandaşlar buz pateni yapmanın keyfini yaşadı.

Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü arasında imzalanan örnek protokol kapmasında ilk uygulama yapıldı.

Denetimli serbestlikten faydalanan vatandaşların GSİM’nin spor tesislerinden faydalanmaları için bir süre önce Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Bölükbaşı ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil tarafından imzalanmıştı. Gençlik Hizmetleri Müdürü Muammer Aydın’ın da hazır bulunduğu bu örnek protokol kapsamında Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestli Müdürlüğü’nde denetimli serbestlikten faydalanan yaşları 15 ile 25 arasında değişen vatandaşlar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 3 Binlik Buz Hokeyi Salonu Kampüsündeki 500’lük buz salonunda buz pateni yaptı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri nezaretinde buz pateni yapan denetimli serbestlikten faydalanan vatandaşlar unutamayacakları bir gün yaşarken, buz pateni keyfi yaşadı. Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestli Müdürlüğü’nde denetimli serbestlikten faydalanan yaşları 15 ile 25 arasında değişen vatandaşlar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün spor tesislerinden yararlanabilecek. Ayrıca Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü’nün Gençlik Merkezleri’nde düzenleyeceği her türlü etkinliğe katılabilecek.

Gençlik Hizmetleri Müdürü Muammer Aydın, Denetimli serbestlikten faydalanan vatandaşlar için önümüzdeki günlerde de kayak ve curling etkinliği planladıklarını ve bunun için hazırlıklar yaptıklarını söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.