Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ERÇİMSAN Holding İcra Kurulu Başkanı Fatih Yücelik Türk Çimento’nun yeni başkanı oldu

AŞKALE ÇİMENTO, SANÇİM VE KAVÇİM MARKALARINI BÜNYESİNDE BULUNDURAN, TÜRK ÇİMENTO SANAYİSİNE 30 YILDAN BU YANA SAHİP OLDUĞU 5 ENTEGRE ÇİMENTO FABRİKASI, 2 ÖĞÜTME TESİSİ VE 15’İN ÜZERİNDE HAZIR BETON TESİSİ İLE YÖN VEREN, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 4. ÇİMENTO ÜRETİCİSİ ERÇİMSAN HOLDİNG’İN İCRA KURULU BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI FATİH YÜCELİK, TÜRK ÇİMENTO’NUN 24. BAŞKANI OLDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ERÇİMSAN Holding İcra Kurulu Başkanı Fatih Yücelik Türk Çimento’nun yeni başkanı oldu
41 views
27 Nisan 2021 - 11:08
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aşkale Çimento, Sançim ve Kavçim markalarını bünyesinde bulunduran, Türk Çimento sanayisine 30 yıldan bu yana sahip olduğu 5 entegre çimento fabrikası, 2 öğütme tesisi ve 15’in üzerinde hazır beton tesisi ile yön veren, Türkiye’nin en büyük 4. çimento üreticisi ERÇİMSAN Holding’in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Yücelik, Türk Çimento’nun 24. Başkanı oldu.

Fatih Yücelik; siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olduktan sonra çalışma hayatına İstanbul’da yönetici adayı olarak başladı. Kariyerine inşaat sektöründe üst düzey yönetici olarak devam etti. Uzmanlık alanları arasında; stratejik yönetim, kurumsal İletişim, marka yönetimi, pazarlama ve finans bulunmaktadır.

Profesyonel deneyimlerine ek olarak, Fatih Yücelik; sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almaktadır. Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Doğu Anadolu Fahri Konsolosluğu, Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

TÜRKÇİMENTO Hakkında

TÜRKÇİMENTO,1957 yılında Dernek statüsünde kurulmuş sivil toplum kuruluşudur. Türkiye’deki 50’si entegre, 15’i öğütme tesisi olmak üzere, toplam 65 tesisi temsil etmektedir. TÜRKÇİMENTO, ülkenin kalkınma ve yapılandırılmasında en önemli malzemeyi üreten çimento sektörünün Sivil Toplum Kuruluşu biçiminde örgütlenmiş bir temsilcisidir. Türkiye çimento sektörünün uluslararası temsilcisi olarak Avrupa Çimento Birliği’ne 1972 yılından beri üye olan TÜRKÇİMENTO aynı zamanda araştırma geliştirme hizmetlerinden başlayarak, eğitim, uluslararası iş birliği, sertifikasyon, sektörel veri derleme, üniversite, sivil toplum örgütleri ve diğer ilgili kuruluşlarla iş birliği gibi birçok sorumluluğu da başarıyla üstlenmiştir. Avrupa Çimento Birliği’nin (CEMBUREAU) üyesi olan TÜRKÇİMENTO, Türkiye çimento sektörünün uluslararası ilişkilerini de yürütmektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.