Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum İMO’dan ‘Benim odam benim ofisim uygulaması’

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI ERZURUM ŞUBESİ, ÜYELERİ İÇİN BAŞLATTIĞI YENİ UYGULAMA İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ. ŞUBE ÜYELERİNE HİZMET BİNASINDA ÇALIŞMA ORTAMI OLUŞTURAN ERZURUM İMO, BİREYSEL İŞLEMLERİN YÜRÜTÜLMESİNDE ODA ÜYELERİNE KOLAYLIK SAĞLIYOR. ÇAY KAHVE VE ÇEŞİTLİ İKRAMLAR İLE HAZIRLANAN OFİS ARAÇLARI VE MASALARDA ÇALIŞAN ÜYELER BU HİZMETTEN OLDUKÇA MEMNUNLAR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erzurum İMO’dan ‘Benim odam benim ofisim uygulaması’
157 views
30 Temmuz 2020 - 23:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi, üyeleri için başlattığı yeni uygulama ile dikkatleri üzerine çekti. Şube üyelerine hizmet binasında çalışma ortamı oluşturan Erzurum İMO, bireysel işlemlerin yürütülmesinde oda üyelerine kolaylık sağlıyor. Çay kahve ve çeşitli ikramlar ile hazırlanan ofis araçları ve masalarda çalışan üyeler bu hizmetten oldukça memnunlar.

Oda üyelerine daha iyi hizmet verebilmek adına, şube imkanlarını kullanarak bireysel işlerini yürütebilecekleri çalışma ortamı hazırladıklarını kaydeden İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şube Başkanı Abdulkadir Orhan, meslek erbaplarının huzurlu ve rahat ortamda çalışmaları amacıyla oluşturdukları ‘Benim Odam Benim Ofisim’ uygulamasıyla mesleki çalışmalarda verimliliği artırmayı amaçladıklarını belirtti.

İMO üyelerinin mesleki çalışmalarında yeni projeler hazırladıklarına da dikkat çeken Başkan Orhan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana mesleki dayanışmanın yanı sıra meslek erbaplarımıza ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılama anlamında da çalışmalar yürütmeyi amaçladık. ‘Benim Odam Benim Ofisim’ uygulaması ile büyük bir ihtiyacı karşıladığımızı düşünüyoruz. Lalapaşa Mah. Pelit Meydanı Cad. Doğu Apt. Kat: 3 No:5-6 Yakutiye adresinde bulunan İMO Erzurum şubemiz tüm üyelerimiz ile inşaat mühendisi meslektaşlarımızın hizmetine açıktır. Bundan sonraki süreçte oda olmanın gerekliliği ile yeni projeler geliştireceğiz. Yeni uygulamamız oda üyelerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.