Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum’da okuma seferberliği

ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ERBAP (ERZURUM BAŞARIYI ARTTIRMA PROGRAMI 2019-2023) KAPSAMINDA #ERZURUMERBAPLAOKUYOR KİTAP OKUMA KAMPANYASI BAŞLATILDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erzurum’da okuma seferberliği
163 views
15 Aralık 2020 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ERBAP (Erzurum Başarıyı Arttırma Programı 2019-2023) kapsamında #ErzurumErbaplaOkuyor kitap okuma kampanyası başlatıldı.

ERBAP Programının 4. amacı olan “Öğrencilerimizin Olumlu Davranış Biçimlerini Geliştirmek” amacı kapsamında düzenlenen #ErzurumErbaplaOkuyor okuma kampanyası ile öğrencileri okumaya yönlendirerek pandemi döneminde öğrencilerin verimli ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak, okuma becerilerinin gelişmesine katkıda bulunmak ve olumlu kişilik özellikleri geliştirmelerine destek olmak hedefleniyor. Pandemi süresince ailelerin birlikte kaliteli zaman geçirmesine ve İl genelinde okumaya yönelik ilginin artırılmasına destek olmak için okuma kampanyası, öğrencilerin yanı sıra tüm aile fertlerinin de katılımı ile gerçekleştiriliyor.

Kampanyaya ilgi çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla 14 Aralık Pazartesi günü Twitter’da #ErzurumErbaplaOkuyor hahstag ile başlatılan kitap okuma kampanyasına yoğun ilgi gösterildi. 11 bini aşkın tweet ve hahstag ile en çok etkileşim alan gündemler arasında yer aldı. Kampanya, pandemi sürecinde her akşam 19.30-20.00 saatleri arasında il genelinde düzenlenecek okuma saatleri ile devam ettirilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.