Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ETB Başkanı Oral’dan Berat Kandili Mesajı

ERZURUM TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI HAKAN ORAL, RAMAZAN-I ŞERİF’İN HABERCİSİ OLAN VE BU MÜBAREK RAHMET GECELERİNİN MUHASEBE VE TEFEKKÜR ETME İMKANLARI KAZANDIRAN BİRER FIRSAT OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ETB Başkanı Oral’dan Berat Kandili Mesajı
97 views
26 Mart 2021 - 18:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, Ramazan-ı Şerif’in habercisi olan ve bu mübarek rahmet gecelerinin muhasebe ve tefekkür etme imkanları kazandıran birer fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, 27 Mart 2021 Cumartesi gecesi idrak edilecek Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında İslam aleminin Berat Kandili’ni kutladı.

Başkan Oral mesajında şunları kaydetti, “Ramazan ayının gölgesinin üzerimize düştüğü, mübarek zaman dilimlerinin içerisinden geçmekteyiz. İşte Berat gecesi de böyle müstesna gecelerden bir tanesidir. Bu nedenle idrak ettiğimiz her geceyi en iyi şekilde geçirmemiz gerekmektedir. Üstelik bu gecede Rabbimiz, ’Bağışlanmak dileyen yok mu, onu bağışlayayım. Rızık isteyen yok mu, ona rızık vereyim. Belaya duçar olan yok mu, ona afiyet vereyim’ çağrısı yapmıştır. Öyleyse af ve mağfiretimiz için tevbe ve dua edelim. Yüce Allah’ın rahmet ve mağfiret kapısına varalım. Bu gece vicdanlarımızı muhasebeye çekelim ve yaptığımız hatalardan uzaklaşarak berata erişelim. Bu rahmet gecesinde, dargınlıkları, kırgınlıkları unutup, barışın, sağduyunun ve birlikte yaşama ahlakının egemen olduğu bir yapıya ulaşmak adına gayret sarf edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin, gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimizin ve tüm İslâm âleminin mübarek Berat Kandilini tebrik ediyorum. Berat Kandilinin kurtuluşumuza vesile olmasını Cenâb-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.