Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik’ten 23 Nisan mesajı;

ERZURUM TİCARET VE SANAYİ ODASI (ETSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI LÜTFÜ YÜCELİK, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MÜNASEBETİYLE YAYIMLADIĞI MESAJDA; 23 NİSAN 1920 TARİHİNİN, ÇAĞDAŞ TÜRKİYE’NİN İLHAM KAYNAĞI OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik’ten 23 Nisan mesajı;
9 views
22 Nisan 2021 - 14:28
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajda; 23 Nisan 1920 tarihinin, çağdaş Türkiye’nin ilham kaynağı olduğunu dile getirdi.

Mesajında, 23 Nisan 1920’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin demokrasi tarihinde çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, “Bu tarih, aziz milletimizin demokrasi tarihinde tartışılmaz yeri olan bir dönüm noktasıdır. Bu tarih; ülkemizi işgal etme teşebbüsleri karşısında, milletimizin egemenlik uğruna verdiği mücadeleyi, vatanına ve iradesine sahip çıktığı günü simgelemektedir” dedi.

“Tasavvur edilemeyecek derece büyük zorluklar ve imkansızlıklar içerisinde kazanılan İstiklal mücadelesinde gösterilen azim ve kararlılık, demokrasiyi hakim kılmak için verilen mücadele, daha çağdaş bir Türkiye için ortaya konulan çabanın da ilham kaynağı olmuştur” diyen ETSO Başkanı Yücelik mesajında şu ifadelere yer verdi; “23 Nisan, bizler için milli bayram olmanın ötesinde, bugüne kadar sağladığı kazanımlarla da dünyada evrensel bir özellik kazanmıştır. Bu vesileyle; Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği bu anlamlı günü geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımıza bayram olarak armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını ve Birinci Meclis üyelerini saygı, minnet ve şükranla anıyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.