Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Fotoğraflarıyla hayatı eve sığdırdı birinci oldu

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ‘PANDEMİDE ÇOCUK OLMAK’ KONULU ‘HAYAT EVE SIĞAR’ FOTOĞRAF YARIŞMASINDA ERZURUMLU MUHAMMED EMİN ATİŞ, BİRİNCİ OLDU. ŞAMPİYON GENÇ FOTOĞRAF MAKİNESİ KAZANDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Fotoğraflarıyla hayatı eve sığdırdı birinci oldu
77 views
08 Haziran 2021 - 17:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ‘Pandemide Çocuk Olmak’ konulu ‘Hayat Eve Sığar’ fotoğraf yarışmasında Erzurumlu Muhammed Emin Atiş, birinci oldu. Şampiyon genç fotoğraf makinesi kazandı.

Erzurumlu Muhammed Elin Atiş adlı genç Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan fotoğraf makinesi kazandı. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi sürecinin hayata etkileri ve meydana getirdiği değişimleri fotoğraflamak, fotoğraf sanatıyla pandemi sürecini daha iyi anlamak ve insanlarda kontrollü sosyal hayat konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından fotoğraf sanatına meraklı gençler ve amatör fotoğrafçılara yönelik olarak ‘Pandemide Çocuk olmak’ konulu ‘Hayat Eve Sığır’ adlı fotoğraf yarışmasında birinci olan Erzurumlu Muhammed Emin Atiş, fotoğraf makinesi kazandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen fotoğraf makinesi ve plaket ile katılım belgesi Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil tarafından verildi.

Ödüllerine ve hediyesine kavuşan Muhammed Emin Atış, “18-25 yaş aralığında fotoğraf yarışmasında birinci oldum. Ailem ve Erzurum adına gurur duyuyorum. Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil de fotoğraf yarışmasında birinci olan Muhammed Emin Atiş’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.