Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İç Paydaş Danışma Kurulu Toplantılarının ilki gerçekleşti

ÜLKE ÇAPINDA BİRÇOK DIŞ PAYDAŞLA GÖRÜŞME YAPARAK İŞ BİRLİKLERİNE İMZA ATAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ, İŞ VERİMİNİ ARTIRMAK VE MEYDANA GELEBİLECEK SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEK AMACIYLA İÇ PAYDAŞLARIYLA DA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNE DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İç Paydaş Danışma Kurulu Toplantılarının ilki gerçekleşti
42 views
09 Mart 2021 - 14:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ülke çapında birçok dış paydaşla görüşme yaparak iş birliklerine imza atan Atatürk Üniversitesi, iş verimini artırmak ve meydana gelebilecek sorunlara çözüm üretmek amacıyla iç paydaşlarıyla da görüş alışverişine devam ediyor.

Bu kapsamda Atatürk Üniversitesi içinde her görev alanından temsilcilerin yer aldığı istişare ekibi, İç Paydaş Danışma Kurulu Toplantılarıyla bir araya geliyor.

Üniversite iç paydaşlarının fikir ve önerilerini daima önemseyen Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı, gerçekleştirdiği İç Paydaş Danışma Kurulu Toplantılarıyla bu tutumu ileriye yönelik geliştirme yoluna gidiyor.

Rektör Prof. Dr. Çomaklı başkanlığındaki kurum içi sorunların konuşulduğu kurul toplantısında, ilgili personelin görev alanlarıyla ilgili birebir tespit, öneri ve sorulara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Akademik ve idari personel temsilcileriyle buluşan Rektör Çomaklı, üniversitenin çalışma alanlarıyla ilgili bilgi almakla birlikte, personelin de belli başlı sorunlarına çözüm buluyor.

Toplantıda tüm temsilcileri birer birer dinleyen Rektör Çomaklı, gündeme getirilen tüm sorunlara çözüm bulunmasına yönelik çalışmaların başlatılacağını belirterek fikir ve önerilerin de titizlikle incelendiğini söyledi.

Tüm iç paydaşların, alınan kararlardan haberdar edilmesi ve katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde yönetime ve kararlara katılımlarının sağlanmasının önemine değinen Rektör Çomaklı şunları söyledi: “Burada bulunan her arkadaşımız, temsilcisi oldukları birimlerin istek, talep ve sorunlarını çekinmeden dile getirebilecek. Biz de üniversite yönetimi olarak bu taleplere çözüm bulma çabasında olacağız. Danışma Kurulu Toplantıları muhtemel iç etmenlerden kaynaklanan krizleri de önleme noktasında oldukça faydalı olacak. Üniversite olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya, üretmeye ve kalkınmaya devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.