Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İç paydaşlar, görüş alışverişlerine devam ediyor

YENİ NESİL ÜNİVERSİTE TASARIM VE DÖNÜŞÜM PROJESİNİN EN ÖNEMLİ KAZANIMLARINDAN OLAN İÇ VE DIŞ PAYDAŞLAR İLE İŞ BİRLİĞİ SÜREÇLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İç paydaşlar, görüş alışverişlerine devam ediyor
46 views
24 Mart 2021 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni Nesil Üniversite Tasarım ve Dönüşüm Projesinin en önemli kazanımlarından olan iç ve dış paydaşlar ile iş birliği süreçleri tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı başkanlığında ilki gerçekleşen İç Paydaş Danışma Kurulu Toplantısının ardından belirlenen birim temsilcileri, kendi alanlarındaki çalışma arkadaşlarıyla görüşerek fikir alışverişlerini sürdürüyor.

Üniversiteler için hayati öneme sahip olan iç ve dış paydaşlar ile iş birliği süreçlerine devam eden Atatürk Üniversitesi, paydaşların ve beklentilerinin belirlenmesi, paydaşların programa etkilerinin görüşülmesi ve paydaşlarla ilişkilerin geliştirilmesi için planlanan toplantıları aralıksız olarak gerçekleştiriyor.

İç Paydaş Danışma Kurulu Toplantısının ilkinde birim temsilcileriyle yol haritası belirlemek üzere bir araya gelen Rektör Çomaklı, ilgili personelin görev alanlarıyla ilgili birebir tespit, öneri ve sorulara ilişkin görüş alışverişinde bulunmuş, akademik ve idari personel temsilcileriyle buluşarak sorun ve önerileri dinlemişti. Gündeme getirilen tüm sorunlara çözüm bulunmasına yönelik çalışmaların başlatılacağını belirterek ortaya çıkan fikir ve önerilerin de titizlikle inceleneceğini aktaran Rektör Çomaklı, temsilcisi oldukları birimlerin istek, talep ve sorunlarını çekinmeden dile getireceklerinin altını çizmişti.

Gerçekleşen bu toplantının ardından belirlenen takvim çerçevesinde görevlendirilen temsilciler, ilgili birimlerindeki çalışma arkadaşları ile çevrimiçi olarak gerçekleştirdikleri toplantılarla detaylı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu buluşmaların neticesinde ortaya çıkan tüm istek ve talepler, ikincisi gerçekleştirilecek İç Paydaş Danışma Kurulu Toplantılarında Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı ile paylaşılacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.