Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Kaylı: “Milli kaynaklarla kalkınacağız”

YENİDEN REFAH PARTİSİ ERZURUM İL BAŞKANI FATİH KAYLI, “YENİDEN REFAH İKTİDARINDA TÜRKİYE BORÇLANARAK VE FAİZ ÖDEYEREK DEĞİL, ÜRETEREK VE KAZANARAK KALKINACAK. BUNU DA MİLLİ KAYNAKLARIMIZLA YAPACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaylı: “Milli kaynaklarla kalkınacağız”
87 views
19 Mayıs 2021 - 12:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanı Fatih Kaylı, “Yeniden Refah iktidarında Türkiye borçlanarak ve faiz ödeyerek değil, üreterek ve kazanarak kalkınacak. Bunu da milli kaynaklarımızla yapacağız” dedi.

Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanı Fatih Kaylı, Yeniden Refah Partisi iktidarında milli kaynaklara yönelerek çok büyük bir kalkınma seferberliği başlatacaklarını söyledi.

Ülkenin ve milletin selametinin ekonomik bekanın teminat altına alınmasıyla mümkün olacağını vurgulayan başkan Fatih Kaylı, “Bunun için de, öncelikle dışa bağımlı olmayan, dış ticaret fazlası veren, ekonomik ve finansal açıdan kendi kendine yeten bir ülke olma yolunda güçlü adımlar atmamızla mümkün olacak” diye konuştu.

Mali kaynak ihtiyacının borçlanarak veya zam ve ilave vergiler yoluyla vatandaşın sırtından karşılamak yerine, borçsuz, zamsız, vergisiz olarak üretilecek kaynaklarla giderileceğini kaydeden Kaylı, “İthalata dayalı ekonomi yerine katma değerli üretim, istihdam ve ihracata dayalı bir ekonomiye geçiş yapmamız gerekmektedir. Devletimize mali kaynak oluşturmaya, istihdam, üretim ve ihracatı artırarak milli gelirimizi yükseltmeye yönelik bu projelerimiz ekonomik açıdan tam manasıyla bağımsız, ‘Yeniden Büyük Türkiye’yi inşa etmek için gerekli mali kaynakların borçlanma yoluna gitmeden ve milletimize mali külfet yüklemeden sağlanabilmesi bakımından elzemdir” ifadelerini kullandı.

Zaman içerisinde Yeniden Refah Partisi’nin Milli Kaynaklar programı dahilindeki başlıkları tek tek kamuoyuyla paylaşacakları bilgisini veren Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanı Fatih Kaylı, “Partimizim mali ve ekonomik programı, üretime ve kendi milli ve yerli kaynaklarımızı değerlendirme esası üzerine kurulmuştur. Ülkemizdeki yeraltı zenginliklerimiz de dahil olmak üzere kendi kaynaklarımızı verimli bir biçimde kullanmak suretiyle katma değer üretecek, toplumun tüm kesimlerine ve katmanlarına mali açıdan kazandıracak bir program yürüteceğiz. Programımızı, mali kalkınma yol ve yöntemlerimizi Erzurum’da da halkımızın ilgisine sunmaya başlayacağız. Böylece insanımız Yeniden Refah Partisi’nin neleri başarabileceğini çok daha yakından görmüş olacak” şeklinde konuştu.

Başkan Kaylı, 19 mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve spor bayramını da kutladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.