Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Naim Karataş “Ülkücü şehitlerimizi rahmetle anıyorum”

2011 YILINDAN İTİBAREN ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ OLARAK BELİRLENEN 27 MAYIS TARİHİ VESİLESİYLE MESAJ YAYIMLAYAN MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ: “ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZİN HER DAMLA KANI MİLLİ VARLIĞIMIZIN EBEDİ NİŞANESİDİR” İFADELERİNE YER VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Naim Karataş “Ülkücü şehitlerimizi rahmetle anıyorum”
125 views
26 Mayıs 2021 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2011 yılından itibaren Ülkücü Şehitleri Anma Günü olarak belirlenen 27 Mayıs tarihi vesilesiyle mesaj yayımlayan MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş: “Ülkücü şehitlerimizin her damla kanı milli varlığımızın ebedi nişanesidir” ifadelerine yer verdi.

27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü nedeniyle mesaj yayımlayan ve mesajında ülkücü şehitlerin her an anılarak yüreklerde yaşatılacağını ifade eden MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ülkemizin ilelebet payidar kalması için yapılması gerekilenlerin tereddütsüz yapılacağından kimsenin şüphe etmemesi gerektiğine vurgu yaptı.

Karataş yayımladığı mesajında Türk-İslam şehitlerini rahmetle yad ederek “Şehitlerimize manevi görevimizi elbette her fırsatta yerine getireceğiz. Ülkemizin zerresine sahip çıkarak onları yüreğimizde yaşatacağız.

Türk Milleti tarihin her safhasında onurlu duruşunu sergileyen, devlet geleneğini binlerce yıldır sürdüren köklü deneyimlere sahip bir millettir. Devletin salahiyeti için yüzlerce yıldır, binlerce yıldır nice Türk yiğidi kanlarını ve bedenlerini yaşadıkları toprağa serpmiştir.

Zalimlere ve hain emellere cesaretle meydan okuyan şehitlerimizin her damla kanı milli varlığımızın ebedi nişanesidir. Aziz şehitlerimiz haklı mücadelelerinin bedelini canlarıyla ödeyen fazilet, feraset, feragat timsalleridir. Ülkücü şehitlerimiz Türk-İslam asırlarının gönül ve dava zirveleridir. Bu gerçeklerle bir kez daha onların muhterem hatıralarını, kutlu mücadelelerini hasretle, hürmetle, hayranlıkla yad ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.