Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Palandöken Belediyesi Meclisi’nden Kabe’ye saygısızlığa tepki

PALANDÖKEN BELEDİYESİ ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BUGÜN DÜZENLENEN 2’İNCİ BİRLEŞİM İLE TAMAMLANDI. TOPLANTIDA MECLİS ÜYELERİ ORTAK BİLDİRİ YAYIMLAYARAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİNDEKİ KÂBE SAYGISIZLIĞINA TEPKİ GÖSTERDİ. BİLDİRİYİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ ENSAR ÖZDEMİR OKUDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Palandöken Belediyesi Meclisi’nden Kabe’ye saygısızlığa tepki
215 views
02 Şubat 2021 - 18:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Palandöken Belediyesi Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı bugün düzenlenen 2’nci birleşim ile tamamlandı. Toplantıda meclis üyeleri ortak bildiri yayımlayarak Boğaziçi Üniversitesinde Kabe’ye saygısızlığa tepki gösterdi. Bildiriyi AK Parti Grup Başkanvekili Ensar Özdemir okudu.

2021 yılının 2’nci meclis toplantısı Palandöken Belediye Başkanvekili Şeref Doğan Başkanlığında, meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşen Kabe’ye saygısızlık, AK Parti, MHP ve İyi Parti’li Meclis üyelerinin yayımladığı ortak bildiri ile lanetlendi. AK Parti Grup Başkanvekili Ensar Özdemir’in okuduğu bildiride;

“Kâbe-i Muazzama kutsalımız, Kâbe-i Muazzama kırmızı çizgimiz. Kâbe-i Muazzama maneviyatımız, Kâbe-i Muazzama mukaddesatımız, Kâbe-i Muazzama, yeryüzünde insanlar için yapılan ilk mâbed, bereket ve hidayet kaynağımız. 30 Ocak 2021 günü İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde iblisin yoldaşlığını yapan sapkın bir çete, yüreğimizin merkezinde olan Kabe-i Muazzama’ya hadsizce saygısızlık yapmıştır Bunlar ipleri uluslararası çetelerin ellerinde olan, iblisin yoldaşlarıdır. Bu azgınlara, Yüce Allah’ın Kabe’yi yıkmak isteyen Yemen’in genel valisi Ebrehe’nin fillerle Mekke’ye hücumunu ve yok olup gitmelerini konu edinen Fil Suresiyle verdiği mesajları hatırlatmak istiyoruz. Ve Palandöken Belediyesi Meclisi olarak bu saldırıyı lanetliyoruz” ifadelerine yer verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.