Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

PTT 180’inci yaşını kutluyor

KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLAYAN ERZURUM PTT BAŞMÜDÜRÜ KAMİL ETİ, İKİ ASRA YAKIN BİR TECRÜBEYLE HİZMET VERMEYE DEVAM ETTİKLERİNİ BELİRTEREK, “İKİ ASRA YAKIN TARİHİNİ TECRÜBESİYLE BİRLEŞTİREN, GEÇMİŞ VE GELECEK ARASINDA UZANAN BİR KÖPRÜ KURAN POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI ANONİM ŞİRKETİ (PTT AŞ) OLARAK, YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇISIYLA, TEKNOLOJİK YATIRIMLARIMIZI, KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET ANLAYIŞIYLA DA ÜRÜN VE HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİMİZİ HER GEÇEN GÜN ARTIRMAYI SÜRDÜRÜYORUZ.” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PTT 180’inci yaşını kutluyor
257 views
22 Ekim 2020 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Posta Nezareti olarak 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT AŞ, 180’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Erzurum PTT Başmüdürü Kamil Eti, iki asra yakın bir tecrübeyle hizmet vermeye devam ettiklerini belirterek, “İki asra yakın tarihini tecrübesiyle birleştiren, geçmiş ve gelecek arasında uzanan bir köprü kuran Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) olarak, yenilikçi bakış açısıyla, teknolojik yatırımlarımızı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla da ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz.” dedi.

“İlkemiz gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak”

Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer alarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet etmeye devam etiklerini kaydeden Eti, “Posta sektörünün yanı sıra bugün bilgiyi anında paylaşabilen ve küreselleşen bir dünya pazarında söz sahibi olmak için iddialı olduğu sektörlere odaklanan bir kurum olmayı hedefliyoruz. Tüketicinin daima yanında olan gücünü tüketicimizden alan bir yaklaşımla, 43 bini aşkın çalışanımız ve 5 bini aşkın hizmet noktamız sayesinde ‘gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak’ ilkesini Türkiye’nin her köşesinde hayata geçiriyoruz.” diye konuştu.

“2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz”

PTT A.Ş.’nin hizmetlerini teknolojik alt yapıyla güçlendirdiğini kaydeden Eti, “Aynı zamanda yurt içi pazarda rekabetin getirdiği avantajımızı sürdürüyor diğer yandan da uluslararası faaliyetlerle kurumumuzu bir adım öteye taşıyoruz. Bir dünya markası olma yönünde çalışmalarımızı hızlandırarak, sektörel anlamda yeniliklerin öncüsü olan inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşmeyi ön planda tutarak 180 yıl önce atılan tohumların meyvelerini alıyoruz.” dedi. Eti, açıklamasında şunları söyledi:

“Teknolojik yatırımlarıyla Türkiye’nin yarınına değer katacak önemli bir aktör olarak, ülkemizin dünya ile entegrasyonunu sağlamaya devam ediyoruz. Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin anlaşıldığı pandemi döneminde, tıpkı dün olduğu gibi bugün de milletimizin en büyük destekçisi olan PTT Ailesi olarak, ülkemiz için mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalıştık. Bu süreçte büyük bir vefa örneği sergileyen PTT emekçileri, maske dağıtımından sosyal yardımlara, maaş ödemelerinden lojistik hizmetlere kadar birçok konuda vatandaşların yanında oldu. Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığı göreviyle güçlü ve karar alıcı konumumuzu bir adım öteye taşıyarak, ülkemizi uluslararası platformlarda gururla temsil ettik. Şirketimizin uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimini dünya posta sektörüne yön veren bir anlayışla birleştirerek görevimizi başarıyla yürütüyoruz. Her geçen gün kendini ve hedeflerini geliştiren PTT ailesi olarak ülkemizi her alanda temsil etme anlayışımızı sürdürürken, 2023 hedeflerimize de sağlam adımlarla ilerliyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.