Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Soltanzadeh Gsim’deydi

İRAN İSLAM CUMHURİYETİ BAŞ KONSOLOSU SAJAD SOLTANZADEH, ERZURUM GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ FUAT TAŞKESENLİGİL’İ ZİYARET ETTİ. GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ MUAMMER AYDIN’NIN DA HAZIR BULUNDUĞU ZİYARETTE İŞBİRLİĞİ İÇİN ÖN GÖRÜŞME YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Soltanzadeh Gsim’deydi
89 views
20 Mayıs 2021 - 16:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İran İslam Cumhuriyeti Baş Konsolosu Sajad Soltanzadeh, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret etti. Gençlik Hizmetleri Müdürü Muammer Aydın’nın da hazır bulunduğu ziyarette işbirliği için ön görüşme yapıldı.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İran İslam Cumhuriyeti Başkonsolosu Sajad Soltanzadeh’i ağırladı.

Soltanzadeh, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret ederek, iki ülkenin sınıra illeri ile sınıra yakın kentleri arasında spor, kültür ve gençlik projelerinde işbirliği yapılması için ön görüşme yaptı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Türkiye Cumhuriyeti ile İran İslam Cumhuriyeti’nin sınır illeri arasında spor, kültür ve gençlik projelerinde işbirliği için ilk adımlar atıldı.

İran İslam Cumhuriyeti’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırlarına yakın şehirleri Tebriz, Urumiye, Erdebil ve İsfahan ile Türkiye’den Erzurum, Van, Iğdır ve Hakkari gibi iller arasında Kültürel, sportif ve gençlik projelerinde etkinlikler yapılması için şimdiden düğmeye basıldı.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, İran İslam Cumhuriyeti Başkonsolosu Sajad Soltanzadeh’e ziyaretleri için teşekkür ederek, işbirliği görüşmelerinin protokolle taçlanacağına inandığını söyledi.

Ziyarette Gençlik Hizmetleri Müdürü Muammer Aydın da hazır bulundu.

Ziyaretin ardından Soltanzadeh ve Taşkesenligil birbirlerine hediye takdim ettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.