Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Toplantı ortasında Vali’den aşı yoklaması

ERZURUM VALİSİ OKAY MEMİŞ, DOĞU ANADOLU BÖLGESİ İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI. TOPLANTIDA KONUŞMA YAPMAK İÇİN KÜRSÜYE ÇIKAN VALİ MEMİŞ, ‘AŞI OLANLAR ELLERİNİ KALDIRABİLİR Mİ?’ DİYEREK KATILIMCILARA AŞI YOKLAMASI YAPTI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Toplantı ortasında Vali’den aşı yoklaması
25 views
08 Temmuz 2021 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum Valisi Okay Memiş, Doğu Anadolu Bölgesi İl Genç Girişimciler Kurulları İstişare Toplantısına katıldı. Toplantıda konuşma yapmak için kürsüye çıkan Vali Memiş, ‘Aşı olanlar ellerini kaldırabilir mi?’ diyerek katılımcılara aşı yoklaması yaptı.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen Doğu Anadolu Bölgesi İl Genç Girişimciler Kurulları İstişare Toplantısına Erzurum Valisi Okay Memiş, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Polat, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ve girişimciler katıldı.

Toplantıda açılış konuşmalarının ardından konuşmasını yapmak için kürsüye çıkan Erzurum Valisi Okay Memiş, katılımcılara ‘Aşı olanlar ellerini kaldırabilir mi?’ sorusunu yönelterek aşı yoklaması aldı.

“Doktorları dinlemeyin beni dinleyin”

Vali Memiş, “Konuşmama bir soruyla başlayacağım önce. Aşı olanlar el kaldırabilir mi? Şuanda Erzurum’da aşı oranı yüzde 49’larda. Doğu Anadolu’da birinciyiz ama batıda yüzde 70’lere çıktılar. Ben Covid oldum. Covidin yan etkilerini mi tercih edersiniz aşının yan etkilerini mi derseniz ben hemen aşı derim. İlimle oluyor her şey. Son yüzyılda ilaç, aşı sayesinde insan ömrü 100 yaşına kadar geldi. Yok çip takacaklarmış bırakın bunları. Herkes aşısını olsun” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.