Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yakutiye Gençlik’le eğlendiler

ERZURUM GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI YAKUTİYE GENÇLİK MERKEZİ TİYATRO EKİBİ VE MÜZİK GRUBU, ‘KARDEŞ İL’ PROJESİ KAPSAMINDA GİTTİKLERİ BAYBURT’TA MİNİK ÇOCUKLARI HEM EĞLENDİRDİ HEM DE ŞEHRİN TARİHİ YERLERİNİ GEZDİRDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yakutiye Gençlik’le eğlendiler
82 views
30 Temmuz 2021 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yakutiye Gençlik Merkezi tiyatro ekibi ve müzik grubu, ‘Kardeş İl’ projesi kapsamında gittikleri Bayburt’ta minik çocukları hem eğlendirdi hem de şehrin tarihi yerlerini gezdirdi.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezleri aralıksız faaliyetlerine devam ediyor. İnsan odaklı çalışmalarına yoğun tempoda devam eden Gençlik Merkezleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın projelerinin yanı sıra yerelde kendi yaptığı projelerini başarılı bir şekilde uygulamaya devam ediyor. Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yakutiye Gençlik Merkezi de Bayburt’a giderek önemli bir etkinliğe imza attı. Yakutiye Gençlik Merkezi, ‘Kardeş il’ olarak belirlediği Bayburt’ta Gençlik Merkezinde tadına doyulamayan eğlenceli bir faaliyete imza attı. Yakutiye Gençlik Merkezi Tiyatro ekibi ve Müzik grubu Bayburtlu çocuklara müzik ziyafetinin yanı sıra tiyatro gösterisi yaptı.

‘Çocukların gülmesi her şeye değer’, ‘Gülümseyin Geliyoruz’ sloganları eşliğinde Bayburt GSİM Gençlik Merkezi’nde çocuklara müzik ziyafeti ve tiyatro gösterisi yapan Yakutiye Gençlik Merkezi’ne alkış yağdı.

‘Kardeş İl’ projesi kapsamında Bayburtlu çocukları eğlendirdikleri için mutlu olduklarını belirten Erzurum GSİM Yakutiye Gençlik Merkezi Müdürü Zülküf Yılmaz, ”Gençlik merkezi etkinlik ağımızı artırarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Salgın kısıtlamalarının azaltıldığı bu günlerde gençlerimiz boş durmadan yeni etkinliklerle gençlik merkezimizi şenlendiriyorlar. Yeni faaliyet dönemimize yönelik hazırlıklarımızı yapıyoruz . ‘Gülümseyin Geliyoruz’ projemizle birlikte tiyatro ve müzik gösterileriyle buluşmayan çocuklarımız kalmayacak . Bu kapsamda faaliyetlerimiz sürekli destek veren eğitmenlerimize ve gençlik liderlerimize teşekkür ediyorum ” dedi.

Yakutiye Gençlik Merkezindeki kulüp ve gönüllülük çalışmaları hız kesmeden devam ettiğine dikkat çeken Yılmaz, “ Sizlerde Gençlik merkezi çalışmalarına katılabilirsiniz” diye konuştu.

Bu arada Erzurum GSİM Yakutiye Gençlik Merkezi Müzik Grubu ve Tiyatro Ekibi, Bayburt’taki eğlenceli etkinliğin ardından çocuklarla birlikte şehrin tarihi yerlerini gezdiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.