Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzurum’da yetkinin adresi değişmedi

ERZURUM MEMUR-SEN İL TEMSİLCİSİ MUSTAFA KARATAŞ, BU BAŞARININ PANDEMİ SÜRECİNİN ZORLUKLARINA RAĞMEN; YILMADAN USANMADAN, SABIRLA AZİMLE VE SAMİMİYETLE, SAĞLIKLARINI RİSKE ATARAK, GAYRETLERİNİ ORTAYA KOYAN ŞUBE YÖNETİMLERİNİN, İŞ YERİ TEMSİLCİLERİNİN, KADIN KOMİSYONLARININ VE GÖNÜL VEREN TÜM ÜYELERİNİN OLDUĞUNU İFADE ETTİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erzurum’da yetkinin adresi değişmedi
24 views
02 Haziran 2021 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

15 Mayıs 2021 yetkili sendika belirleme çalışmaları neticelendi. Erzurum’da kamu çalışanları yine Memur-Sen i yetkili yaptılar.

On bir hizmet kolunda yapılan yetki belirlemede en yakın takipçisine üç katı fark atarak 17 bin üye ile Erzurum’un en büyük sivil toplum kuruluşu oldu.

Yetki belirleme sürecini değerlendiren Erzurum Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Karataş, bu başarının pandemi sürecinin zorluklarına rağmen; yılmadan usanmadan, sabırla azimle ve samimiyetle, sağlıklarını riske atarak, gayretlerini ortaya koyan Şube yönetimlerinin, İş yeri temsilcilerinin, Kadın komisyonlarının ve gönül veren tüm üyelerinin olduğunu ifade etti. Bu vesile ile Erzurum Memur-Sen’in her hizmet kolunda emek veren, ter akıtan tüm şube Başkanlarına, Yönetim Kurullarına, Kadın Komisyonlarına ve iş yeri Temsilcilerine müteşekkir olduğunu ifade ederek, her birine ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Karataş, şube başkanları ile yaptığı değerlendirme toplantısında: yalanlara, iftiralara, itibarsızlaştırmalara ve atılan çamurlara rağmen, çalışanların kendi sorunlarıyla ilgilenen, çözüm üreten, sorunları çözen anlayışıyla çalışanlar tarafından hakkının verildiğini ifade etti. Gayelerinin sorun çıkarıp, sorundan beslenen değil çözüm üreterek güçlenen ve itibar kazanan bir anlayışla hizmet etmek olduğunu ve bu anlayışla çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

2021 Ağustos ayında yapılacak Toplu Sözleşme Öncesinde Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın, diğer sendika konfederasyonlarına yaptığı çağrıyı hatırlatarak, aynı çağrıyı Erzurum’da ki sendika konfederasyon yetkililerine seslenerek “Birlikte ittifak halinde talep oluşturarak çalışan, emek veren, ter akıtan memurların hak ettiklerini hep beraber kazanalım” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.