Erzurum Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Prof. Dr. Osman Demirdöğen: Yerel Kalkınmaya katkıda bulunmaya çalıştık”

KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNDEN DAP BÖLGE KALKINMA İDARESİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANAN PROF. DR. OSMAN DEMİRDÖĞEN, ERZURUM, ERZİNCAN VE BAYBURT İLLERİNDE BÖLGESEL DENGESİZLİĞİ AZALTMAK VE YEREL KALKINMAYI SAĞLAMAK İÇİN BÜTÜN KAMU KURUMLARI, YEREL KURULUŞLAR VE STK’LARLA ÇOK UYUMLU ÇALIŞMALAR YAPTIKLARINI BELİRTTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Prof. Dr. Osman Demirdöğen: Yerel Kalkınmaya katkıda bulunmaya çalıştık”
186 views
06 Ağustos 2020 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği görevinden DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı görevine atanan Prof. Dr. Osman Demirdöğen, Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerinde Bölgesel dengesizliği azaltmak ve yerel kalkınmayı sağlamak için bütün Kamu kurumları, Yerel Kuruluşlar ve STK’larla çok uyumlu çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Yaklaşık dört yıldır görev yapmakta olduğu Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği görevinden, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı görevine atanmam nedeniyle ayrıldığını dile getiren Prof. Dr. Osman Demirdöğen, “Bu süre içerisinde Tekstilkent, soğuk zincir Süt toplama, Mobilya İnovasyon ve Teknoloji Merkezi, Girişimpark, Tortum Gölü Seyir Terası, Güneşle Gelen Güç, Sporcu Performans test ve Ölçüm Merkezi, Buz Müzesi, kültüryolu, Üç Kümbetler, Süt İşleme Tesisi, Doğal ve Yerel Ürünler Pazarı, Tarım Yerleşkesi, Dede Korkut Obası gibi çok sayıda CMDP ve Güdümlü Projenin yanı sıra Mali Destek ve Teknik Destek programları ile Yerel Kalkınmaya katkıda bulunmaya çalıştık” dedi.

Az sayıda personelin özverili çalışmaları ve paydaşların destekleri ile önemli işler yaptıklarını dile getiren Prof. Dr. Osman Demirdöğen, “Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerimizde Bölgesel dengesizliği azaltmak ve yerel kalkınmayı sağlamak için bütün Kamu kurumları, Yerel Kuruluşlar ve STK’larla çok uyumlu çalışmalar yaptık ve büyük destek aldık. Başta Yönetim Kurulumuz olmak üzere çalışmalarımızda bizden desteklerini esirgemeyen tüm paydaşlarımıza, bütün personelimize, değerli basın mensuplarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımızın teveccühleri ile atandığım yeni görevimde de paydaşlarımızın bizden desteklerini esirgemeyeceğini biliyorum.

Bölgenin kalkınması için Bölge Kalkınma İdaresi Personeli ve paydaşlarımızla birlikte tüm imkânlarımızı doğru projeler ve gerçekçi öncelikler çerçevesinde israf etmeden ve israf ettirmeden kullanarak bütün gücümüzle çalışacağımıza inanıyor dua ve desteklerinizin devamını bekliyorum.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.